Přesné polohovací systémy

a elektrické regulační pohony

O nás

Berger Positec s.r.o. je česká firma, jejíž tým působí na českém trhu již od roku 1995. Oborem její činnosti jsou návrhy a dodávky elektrických pohonů, výkonové a řídicí elektroniky, robotických systémů a dalších komponent potřebných pro stavbu strojů a výrobních linek.

Na základě technologického zadání jsme schopni vytvořit a dodat kompletní pohonné a robotické sestavy s moderními řídicími systémy. Před vlastní dodávkou poskytujeme zákazníkům nezbytnou inženýrskou podporu. Provádíme výpočty, dimenzování, a optimalizace pohonů ve statickém a dynamickém režimu podle konstrukčních podkladů a uživatelského zadání. Poradíme s nejvhodnější konfigurací řídicího systému. Technickou pomoc poskytujeme našim zákazníkům i při uvedení zařízení do provozu a během jeho provozu.

Sídlo v Brně

Sídlo společnosti Berger Positec v Brně na Palackého třídě 186


Našimi zákazníky jsou výrobci různých strojů a strojních zařízení. Typickými oblastmi použití jsou strojní sestavy pro automatické výrobní a balící linky, automatickou montáž, tvářecí stroje, svařovací a lakovací roboty, polygrafické stroje, zkušební a testovací stroje, logistická a dopravní zařízení a různé jednoúčelové konstrukce.

Ochrana osobních údajů

Ekologie

Naše společnost je zapojena do systému sběru obalových odpadů  (viz Ekokom.cz)
a do systému zpětného odběru dosloužilých elektrozařízení  (viz Rema.cloud)

logo Zelený bod