Přesné polohovací systémy

a elektrické regulační pohony

Jsme technické a obchodní zastoupení těchto firem

logo Berger positec

Berger Lahr positec    (nyní: Schneider Electric Motion)

Krokové motory, AC-servomotory, EC-motory, kompaktní pohony, malé převodové motorky, řídicí systémy pro pohony, pružné spojky, lineární polohovací osy, sestavy lineárních robotů a portálů.

Schneider Electric

Grafické operátorské terminály s barevnou nebo monochromatickou dotykovou obrazovkou, řídicí systémy PLC, zabezpečovací prvky, frekvenční měniče.

Neugart

Planetové převodovky pro regulační pohony s krokovými motory, AC-servomotory, příp. též s EC-motory. Přímé i úhlové v širokém rozsahu převodových poměrů v 1-, 2-, nebo 3-stupňovém provedení.

Leantechnik AG

Lineární převodovky na bázi ozubených hřebenů, ze kterých je možno s využitím bohatého mechanického příslušenství sestavovat i složité konstrukce se vzájemně synchronizovanými pohyby.

logo Comau

Comau

Široká paleta 6-osých a SCARA průmyslových robotů pro automatickou montáž, přemisťování, balení, paletizaci, obsluhu lisů, bodové a obloukové svařování a pod. Jsou vhodné pro konstrukce moderních strojů a výrobních linek podle konceptu Industry 4.0.

SINAdrives

Lineární motory různých provedení pro průmyslové aplikace - vynikají vysokou dynamikou a přesností. Z těchto motorů je možno vytvářet i víceosé polohovací sestavy.

logo Phoenix Mecano

Phoenix Mecano

Elektrické šroubové pohony pro různá zatížení, rychlosti pohybu a délky zdvihu. Pohony se vyrábí ve formě kompaktních aktuátorů nebo teleskopických sloupů.

logo MecVel

MecVel

Elektrické šroubové pohony pro různá zatížení, rychlosti pohybu a délky zdvihu. Pohony se vyrábí ve formě kompaktních aktuátorů.

Micronor

Speciální senzorické systémy, inkrementální a absolutní enkodéry, snímače na optických vláknech - tlaku, teploty, pohybu a zrychlení, optický mikrofon, snímače náklonu, odměřovací kola, zadávací jednotky, motorpotenciometry, G-logger atd.

logo Mikronex

Mikronex

Kompaktní panelový řídicí systém pro CNC řízení menších strojů a technologií s přesným polohováním pro 1 až 4 osy s interpolací a pro řízení vřeten s jednodušším pracovním cyklem.

logo BKE

BKE

Spínané elektrické napájecí zdroje stejnosměrného proudu v průmyslovém provedení na DIN-lištu pro elektrické pohony a průmyslovou automatizaci.